Millega tegeleme

Meie põhitegevuseks on jäätmekäitlusseadmete hooldus ja remont. Compo Service kliendina pole Sul vaja muretseda erinevate tööde eri kohtades teostamise pärast. Meie suudame need komplektselt teostada.

Oleme kokku puutunud kõigi Eestis enamlevinud tootjate jäätmekäitlusseadmetega. Sealhulgas vertikaalsete- ja horisontaalsete pallipresside, kombi- ja eraldatavate presside, multilifti konteinerite, kallutusseadmete, purustite, transportöörliinide ja muude võimalike jäätmekäitluses kasutatavate seadmetega. Lisaks pikaajalisele praktikale on meil aja jooksul välja kujunenud head suhted erinevate tootjatega nii Eestis kui ka mujal maailmas. Seega, kui peaks muret olema mingi seadme toimimisega või vajadus spetsiifilise varuosa järele, siis tasub julgelt pöörduda ja küsida.

Lisaks tööd, mida teostame:

Metallitööd
Oleme spetsialiseerunud pigem väikesemamõõduliste ja mobiilsust nõudvatele töödele. Näiteks presside ning konteinerite põhjade, relsside vahetus. Teostame ka purustite trumlite taastamist, -terade taastamist, -terade aluste vahetust, -detailide katmist kõvasulamiga. Oleme valmistanud hooldusplatvorme, täitekolusid, ümber ehitanud kombi ja eraldatavaid presse. Taastanud transportööre ning konveiereid.
Hüdraulikasüsteemide remont, hooldus, ehitus
Orienteerume edukalt ka keerulisemates hüdraulikasüsteemides. Omame hüdraulikapumpade testseadmeid. Te ei tea, kas silinder on korras - pole probleemi, meil on oskused ja seadmed silindrite kontrolliks ning remondiks. Kui kontrolli käigus saab selgeks, et vana silindri taastamine end ei õigusta, teeme uue.
Seadmete paigaldus koos vajalike ehitustööga
Teostame väga erinevate seadmete paigaldust alates kombipressi juhtrelsside paigaldusest ja lõpetades kompressorimajade, maaaluste presside ja ümberlaadimisjaamdega. Muretsema ei pea ka eeltööde pärast. Lepime kokku, teeme ära!
Automaatikasüsteemide remont, hooldus, valmistamine
Igapäevaselt tegeleme presside tavaautomaatika vigade otsingutega, kuid üsna tihti otsime vigu ka kontrolleritega juhitud süsteemidest. Vajadusel koostame ka uue juhtautomaatika. Oleme programme kirjutanud erinevatele sedmetele nt, ümberlaadimisjaamad, kombipressid, eraldatavad pressid, turbapressid, transportöörliinide sõlmed, pallipressid, keskküttekatlad, hakkepuidu etteandesüsteemid, purustid. Omame erinevate tootjate kontrollerite programmeerimise kaableid ja tarkvarasid. Rohkem oleme kokku puutunud järgmiste tootjate kontrolleritega: Eaton, Siemens, Unitronics, põgusam kontakt on olnud Schneideri, Omroni, Mitsubishi, Ideci.
Jäätmekäitlusseadmete hindamine
Tänu oma pikaajalisele kogemusele orienteerume väga hästi jäätmekäitlusseadmete turul. Oleme hinnanud purusteid, presse, transportöörliinide süsteeme, konteinereid.
Oleme teostanud hindamistöid ettevõtetele kogu valdkonna seadmepargile.
Jäätmekäitlusseadmete rent ja müük
Meie klientidel on kasutatud seadmeid üle või mõni seade puudu, mõni liiga suur või hoopis väike. Me aitame, ostame vana seadme ja pakume asemele vajaliku tänast ning tuleviku vajadust silmas pidades. Eri seadmeid kombineerides suudame pakkuda lahendusi enamikeks olukordadeks, mis jäätmekäitluse valdkonnas tekivad.